Pegazus 605

Opis

Łódź motorowa PEGAZUS 605 to nowatorskie podejście do projektowania łodzi z centralną konsolą do użytku dziennego. Łączy w sobie wiele zalet i możliwości do wykorzystania zarówno podczas rekreacji z rodziną i znajomymi, jak i podczas wędkarskich wypraw. Kluczowe zalety tej jednostki wyróżniające ją pośród konkurencji to:

  • Znakomite właściwości nautyczne – duża szerokość (2,54m!) nadająca stabilność poprzeczną, wysokie burty zapewniające bezpieczeństwo nawet przy większej fali, ostry kąt przodu kadłuba tnący fale, kadłub wydłużony po obu stronach pawęży tworząc stałe trymklapy. Z silnikiem 115KM osiąga prędkość około 68 km/h.
  • Duża liczba pasażerów – niezwykła stabilność konstrukcji łodzi pozwala na zabranie na pokład zgodnie z certyfikatem kat. C nawet do 8 pasażerów!
  • Ergonomiczny pokład – zaprojektowany tak, aby dopasować łódź do bieżącej sytuacji – składane siedziska zwiększają liczbę miejsc siedzących, a po złożeniu nie zajmują miejsca. Na dziobie po rozłożeniu pokładu słonecznego mamy wygodne miejsce do opalania.
  • Przemyślana konsola sterowa – z zewnątrz zapewnia dużo miejsca na osprzęt i elektronikę łodzi, natomiast od frontu posiada otwierane drzwi, w których jest miejsce na toaletę.
  • Jakość wykonania – wchodząc na pokład łodzi PEGAZUS 605 widzimy, iż każdy jej detal wykonany został ze starannością, a użyte materiały i podzespoły są naprawę wysokiej jakości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowym opisem oraz katalogiem tej jednostki dostępnym do pobrania obok danych technicznych.

Dane techniczne

Kategoria projektowaC
Waga950 kg
Maksymalny załadunek 660 kg
Max silnik110 kw / 150 kM
Max załoga 8 osób
Długość6,05 m
Szerokość2,54 m
Wysokość2,00 m
Zanurzenie0,35 m

Galeria

Pegazus Boats

Dołącz do szczęśliwego grona właścicieli łodzi PEGAZUS i już dziś wybierz swoją nową wymarzoną łódź motorową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zapytań ofertowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w pełni wyposażonych łodzi, z silnikami oraz przyczepami. Życzymy Ci wielu wspaniałych chwil na swojej nowej łodzi PEGAZUS.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.