PEGAZUS 560 TOP FISHER

Opis

PEGAZUS 560 to łódź motorowa typu Pilothouse dedykowana wędkarstwu morskiemu i śródlądowemu. Łódź posiada znakomite właściwości nautyczne i dużą szerokość kadłuba (2,54m). Przednia szyba została wykonana z hartowanego szkła, co umożliwiło zainstalowanie wycieraczek, niezbędnych podczas morskich wypraw wędkarskich. Kokpit jest wysoki i przestronny oraz zapewniono w nim znakomitą wentylację (boczne okienka, przedni luk, opcjonalny dachowy luk). Gdy wędkujemy w okresie jesienno-zimowym warto wyposażyć jednostkę w ogrzewanie, które dodatkowo umożliwia skierowanie gorącego powietrza na przednią szybę zapobiegając jej parowaniu. W kokpicie jest dość miejsca na lodówkę i małą kuchenkę. Jest tam również możliwość spania dla 2-3 osób. Całość kokpitu zamykana jest na 3 częściowe drzwi przesuwne.

Dane techniczne

Kategoria projektowaC
Waga jednostki pustej890 kg
Maksymalny załadunek1000 kg
Max silnik110k kw / 150 kM
Max załoga 6 osób
Długość całkowita:5,60 m
Długość kadłuba:5,40 m
Szerokość2,54 m
Wysokość2,85m
Zanurzenie0,35 m

Pegazus 560 Top Fisher jest znakomitą łodzią do połowu morskich ryb metodą trollingową. Posiada gniazda dachowe na 6 wędek wraz z prowadnicami i kołowrotkami niezbędnymi do stworzenia systemu trollingowego typu planer. Ponadto w części rufowej jest możliwość zamontowania rufowego systemu trollingowego typu downrigger z uchwytami na dodatkowe 6 wędek. Cały system pozwala na jednoczesne trollowanie nawet 12 wędek, co zadowoli nawet najbardziej wymagających wędkarzy. Złowione ryby składować można w dwóch 100 litrowych zbiornikach pod pokładem, bardzo łatwych w czyszczeniu dzięki pokładowemu prysznicowi oraz systemowi pomp zęzowych. W części rufowej znajduje się również zbiornik na żywą przynętę z systemem cyrkulacji wody. Łódź jest również bardzo łatwa w transporcie na przyczepie podłodziowej, co pozwala na spróbowanie swoich sił na wielu atrakcyjnych europejskich łowiskach.

Galeria

Dołącz do szczęśliwego grona posiadaczy łodzi PEGAZUS 560 Top Fisher

Nowy element wyposażenia dodatkowego – kompletne zadaszenie części rufowej z odpinanymi bocznymi i tylną szybą

Pegazus Boats

Dołącz do szczęśliwego grona właścicieli łodzi PEGAZUS i już dziś wybierz swoją nową wymarzoną łódź motorową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zapytań ofertowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w pełni wyposażonych łodzi, z silnikami oraz przyczepami. Życzymy Ci wielu wspaniałych chwil na swojej nowej łodzi PEGAZUS.