Pegazus 450

Opis

PEGAZUS 450 jest to znakomita, 5-cio osobowa jednostka, na rodzinne pływanie lub wyprawy wędkarskie. Łódź posiada innowacyjny kształt kadłuba znakomicie tnący fale, samoodpływowy pokład, szczelne bakisty oraz jest najszerszą w swojej klasie (1.95m!) co daje jej bardzo dużą stabilność.

Łódź można dowolnie wyposażać w wiele przydatnych elementów wyposażenia dodatkowego takich jak: konsola sterowa, dodatkowe bakisty, relingi, materace. Każda podstawowa łódź może być w każdej chwili ulepszona o te elementy wyposażenia!

Dane techniczne

Kategoria projektowa:C
Waga280 kg
Maksymalny załadunek520 kg
Max silnik44,1 kW / 60 kM
Długość stopy silnikaL
Max załoga5 osób
Długość4,40 m
Szerokość1,95 m
Zanurzenie0,30 m

DO POBRANIA:

Galeria

NOWOŚĆ! PEGAZUS 450 z Centralną Konsolą

PEGAZUS 450 w wersji z centralną konsolą prowadzi się fenomenalnie, jest zwrotna i dynamiczna. Umiejscowienie konsoli w centralnym punkcie łodzi dało jej znakomite wyważenie i spotęgowało pozytywne wrażenia z tego świetnego modelu łodzi.

PEGAZUS 450 Z CENTRALNĄ KONSOLĄ W WERSJI PRO

Nowa stylistyka – PEGAZUS 450 PRO. Zmieniono kolorystykę laminatów na szary, elementów stalowych na czarny matowy, ciemniejsza listwa odbojowa i nowy styl naklejek. Dodaliśmy pokład piankowy i nowe bakisty. Wygląda super!

PEGAZUS 450 W WERSJI STANDARDOWEJ

PEGAZUS 450 W WERSJI Z BOCZNĄ KONSOLĄ STEROWĄ

INNE REALIZACJE:

Pegazus Boats

Dołącz do szczęśliwego grona właścicieli łodzi PEGAZUS i już dziś wybierz swoją nową wymarzoną łódź motorową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zapytań ofertowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w pełni wyposażonych łodzi, z silnikami oraz przyczepami. Życzymy Ci wielu wspaniałych chwil na swojej nowej łodzi PEGAZUS.