ESCAPADE 600 Suntop

Opis

Escapade 600 to kabinowy jacht motorowy pełen nowatorskich rozwiązań. Dzięki innowacyjnej konstrukcji dach zyskał niezwykłą wytrzymałość i stał się jednocześnie dodatkową powierzchnią do opalania. Przestrzenny kokpit skrywa wiele ciekawych patentów, takich jak chowana w burcie kuchenka, składany stolik, umywalka z prysznicem czy rozkładana tylna kanapa, tworząca wygodne miejsce do opalania lub dodatkowego noclegu dla dwóch osób. Gdy pogoda nie sprzyja, rozkładane w kilka minut materiałowe zadaszenie ochroni Cię przed deszczem, a w upalne dni zapewni kojący cień. W dużej kabinie jest miejsce na lodówkę, telewizor, a nawet wodną toaletę. Odpowiedni rozmiar łodzi zapewnia jej wygodny transport drogowy. Duża szerokość, wysokie burty i bardzo dobrze wykonany kadłub sprawiają, że jednostka cechuje się znakomitymi właściwościami nautycznymi.

Dane techniczne

Kategoria projektowaC
Waga1050 kg
Maksymalny załadunek 660 kg
Max silnik149,1 kW / 200 KM
Stopa silnikaDługa (L)
Max załoga 6 osób
Długośćkadłub 5,98m
Szerokość2,54 m
Wysokość2,85m
Zanurzenie0,35 m

Prezentacja łodzi w wersji pdf:

Galeria

Egzemplarz łodzi Escapade 600 Suntop z kadłubem całkowicie czarnym RAL9005, pięknym połączeniem tapicerki Diamante Carbon i Sunset, silnikiem Suzuki DF150APL i bogatym wyposażeniem:

Dołącz do grona szczęśliwych właścicieli łodzi Escapade 600 Suntop:

Pegazus Boats

Dołącz do szczęśliwego grona właścicieli łodzi PEGAZUS i już dziś wybierz swoją nową wymarzoną łódź motorową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zapytań ofertowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w pełni wyposażonych łodzi, z silnikami oraz przyczepami. Życzymy Ci wielu wspaniałych chwil na swojej nowej łodzi PEGAZUS.